OM OSS

Vi lovar dig ärlighet, förutsägbarhet och hög kvalité.

Loyalty är en nordisk leverantör av Kundservice, Mötesbokning och Callcenter

Vi har kontor i Oslo och Stockholm med över 270 anställda i en professionell miljö där vi specialiserat oss på Kundservice, Mötesbokning och Callcenter.

Loyalty är den tidigare TM-avdelningen till Bring Dialog Norge och startade verksamheten redan 1995. Vi har centrala kontor på Sandakerveien 24D (Myrens Verksted) på Sagene i Oslo och Solna Torg i Stockholm.

För att leverera den bästa lösningen till våra kunder har vi tre kärnvärden som genomsyrar allt vi gör

Ärlighet

Ärlighet inkluderar uppriktighet, tydlighet, punktlighet och ansvar. Vi som organisation måste alltid kunna stå för vad vi säger och vad vi gör.

Trygghet

Loyalty ska alltid genom arbete, engagemang och moral vara en trygg arbetsplats för våra anställda, en trygg leverantör för våra kunder och en trygg partner för våra leverantörer.

Struktur

Vi ska göra det vi har lovat vid rätt tidpunkt med hög kvalitet. Vi vet att om vi ska lyckas leda och utveckla unga människor och leverera den kvalitet vi är stolta över, måste en bra struktur sitta i benmärgen. Hela vår organisationskultur bygger på god struktur.

Bolagsinformation

Loyalty Nordic AB org.nr. 559069-2314

Loyalty AS org.nr. 992 865 628

Loyalty Customer Service AS org.nr. 915 379 761

Våra anställda

Elise Samuelsen

Elise Samuelsen

HR-ansvarig

T: +47 418 46 306

E: elise.samuelsen@loyalty.no

Anton Olovsson 3

Anton Olovsson

VD // SE

T: +46 73 314 36 83

E: anton.olovsson@loyaltynordic.se

Amanda Erlandsson 6

Amanda Erlandsson

Teamleader

T: +46 70 280 72 55

E: amanda.erlandsson@loyaltynordic.se

Martin Nilsson 4

Martin Nilsson

Partner / Avdelingsledare

T: +46 72 017 68 99

E: martin.nilsson@loyaltynordic.se

CEC9438

Kenneth Eriksen

Försäljningschef

T: +47 932 86 295

E: kenneth.eriksen@loyalty.no

Nina Cengic

Nina Cengic

Kvaliteansvarig // Callcenter

T: +47 916 83 782

E: nina.cengic@loyalty.no

Christopher Nielsen

Christopher Nielsen

Kundansvarig

T: +47 975 81 918

E: christopher.nielsen@loyalty.no

Malin Wien redigert 4

Malin Wien

Mötesbokare

T: +47 476 36 019

E: malin.wien@loyalty.no

CEC8375

Rune Larsen

VD // Callcenter NO

T: +47 926 31 294

E: rune.larsen@loyalty.no

Frida Birgersson

Frida Birgersson

Projektledare

T: +47 450 67 309

E: frida.birgersson@loyalty.no

Christian Habbestad

Christian Habbestad

VD // Kundservice NO

T: +47 936 86 747

E: christian.habbestad@loyalty.no

Sara Arneberg 10

Sara Elisabeth Arneberg

Ekonomiansvarig

T: +47 406 17 430

E: sara.arneberg@loyalty.no

CEC8430

Jørn Rossing

Partner / Kundansvarig

T: +47 907 74 617

E: jorn.rossing@loyalty.no

Iben Harila redigert 6

Iben Renate Harila

Avdelningsledare // Kundservice NO

T: +47 466 73 105

E: iben.harila@loyalty.no

CEC8900

Sindre S Sæther

Partner / CTO

T: +47 470 27 833

E: sindre.saether@loyalty.no

CEC8727

Morten Gürrich-Holm

Kundansvarig

T: +47 906 62 991

E: morten.gurrich-holm@loyalty.no

Kamilla Ottestad redigert 2

Kamilla Ottestad

Kvaliteansvarig / Kundservice

T: +47 993 92 439

E: kamilla.ottestad@loyalty.no

Martin Bratterud

Martin Bratterud

Projektledare

T: +47 934 89 777

E: martin.bratterud@loyalty.no